07.01 Historia o talentach.

Dzisiaj aktorzy z Teatru ,,Eden” przybliżyli nam biblijną opowieść o talentach.

20.12 Wigilia w przedszkolu.

Dzisiaj w naszym przedszkolu przeżywaliśmy Wigilię, dzieliliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie życzenia świąteczne. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim Rodzicom oraz Rodzinom naszych przedszkolaków obfitości Bożego błogosławieństwa, radości i pokoju serca.

Urodziny.

Niech Pan błogosławi i obdarza potrzebnymi łaskami dzieci urodzone w grudniu.

18.12 History Land

Dzisiaj nasz Słoneczka w History Land poznawały historię Polski zbudowaną z klocków LEGO.

16.12 Msza święta.

W czasie dzisiejszej Eucharystii modliliśmy się o owocne przeżycie czasu Adwentu.

16.12 Warsztaty przyrodnicze.

Podczas dzisiejszych warsztatów przyrodniczych Pszczółki, Słoneczka i Motylki odkrywały zagadki mikrobiologii – ,,Bakterie, czyli to, czego nie widać”. Natomiast Biedronki poszerzyły swoje wiadomości na temat ,,Jak w przyrodzie przetrwać srogą zimę?”.

11.12 Ozdoby świąteczne.

Słoneczka przygotowują się do Święta Bożego Narodzenia.

09.12 Górnik.

Dzisiaj nasze przedszkole odwiedził Górnik pracujący w Kopalni Soli ,,Wieliczka”. Dziękujemy za bardzo miłe Barbórkowe spotkanie.

06.12 Spotkanie ze św. Mikołajem.

Święty Mikołaju! Dziękujemy za wizytę w naszym przedszkolu, no i, oczywiście, za prezenty!

05.12 Zajęcia muzyczno-rytmiczne.

Na zajęciach muzyczno-rytmicznych prowadzonych przez p. Irynę i p. Aleksandra nasze pociechy poszukiwały św. Mikołaja, a gdzie – zobaczcie sami!