21.02 Cavaliada.

Dzisiaj nasz Pszczółki wzięły udział w Cavaliadzie – międzynarodowym pokazie jazdy konnej na Tauron Arenie.

20.02 Msza święta.

W czasie dzisiejszej Eucharystii dziękowaliśmy Panu Bogu za dar Sługi Bożej Matki Anny Kaworek i prosiliśmy o jej rychłą beatyfikację.

20.02 Teatrzyk.

Podczas dzisiejszego teatrzyku pt. ,,Przygody Technoludka” aktorzy teatru ,,Arkadia” przybliżyli dzieciom niebezpieczeństwo, jakie niesie ze sobą uzależnienie od elektronicznych gadżetów.

20.02 Bal karnawałowy.

W karnawale wszędzie bale!!! U nas w przedszkolu też… Niech Pan będzie uwielbiony w radości dzieci.

16-18.02 Peregrynacja Krzyża.

W ostatnich dniach przeżywaliśmy Peregrynację Krzyża, który bł. Bronisław Markiewicz przed laty dał Matce Annie Kaworek – patronce naszego przedszkola – „jako zadatek Bożej miłości”.

17.02 Warsztaty przyrodnicze.

Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty przyrodnicze ,,Jak przetrwać w strasznym upale?”

14.02 Mobilne planetarium.

Dzisiaj w naszym przedszkolu gościliśmy mobilne planetarium.

12.02 Doktor WOW.

Analiza kwasów i zasady – to temat dzisiejszych warsztatów z Doktorem WOW.

Życzenia urodzinowe.

Wszystkim dzieciom urodzonym w styczniu życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i dużo radości.