09.02 Zimowy spacer.

Cieszymy się, że jest zima.

Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

08.02 Pomysły Babci.

Bardzo lubimy, gdy rodzice przychodzą do przedszkola, by wspólnie z nami poczytać książki. Ale zobaczcie, co potrafią nasze Babcie! Jakie mają super pomysły!!!

08.02 Msza święta.

Dziękujemy Panu Bogu za wspólne spotkanie przy Stole Eucharystycznym oraz za przybliżenie nam prawdy, jakimi wartościami mamy wypełniać podarowany nam przez Niego czas.

undefined

07.02.2018 Fascynujący świat pszczół.

Dzisiaj nasze pociechy uczestniczyły w lekcji edukacyjnej ,,Fascynujący świat pszczół”. Pan Aleksander, który prowadzi pasiekę ,,Boża Iskierka” uchylił nam rąbek tajemnicy z życia i zwyczajów pszczół.

01.02 Imieniny personelu.

Dzisiaj w naszym przedszkolu świętowaliśmy imieniny s. Agaty i p. Agnieszki. Było to niezwykłe świętowanie, gdyż zaproszony na nie został sam bł. ks. Bronisław Markiewicz. Na koniec Panie i Dzieci złożyły wszystkim Siostrom życzenia z okazji Dnia Życia Konsekrowanego.

Czytanie

Dziękujemy wszystkim Mamom za wspólne czytanie ulubionych książek swoich dzieci.

Urodziny

Składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim Pociechom urodzonym w styczniu. Życzymy wiele radości i błogosławieństwa Bożego.

31.01 Z życia Motylków.

Nasze Motylki mają niesamowite pomysły konstrukcyjne.

undefined

30.01 Spotkanie z absolwentką.

Dziękujemy Oli – absolwentce naszego przedszkola – za odwiedziny i podzielenie się przeżyciami związanymi ze szkołą.

30.01 Poznajemy miesiące.

Podczas dzisiejszych zajęć nasze Słoneczka utrwalały nazwy miesięcy.