Dzień Mamy i Taty- grupa 3-latków.
W grupie 3-latków odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Najmłodsze przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowały dla swoich Rodziców piękne przedstawienie. Występ dostarczył wielu wzruszeń i radosnych chwil, a dzieci z dumą wyraziły swoją miłość oraz wdzięczność dla Mamy i Taty.

