Wydarzenia

Nasze marzenia- chcę zostać strażakiem!

7 maja 2026

W grupie Jeżyków odbyły się wyjątkowe zajęcia prowadzone przez Józia, który opowiedział kolegom i koleżankom o swoim marzeniu, by w przyszłości zostać strażakiem. Z wielkim zaangażowaniem mówił o pracy strażaków, ich odwadze i niesieniu pomocy innym. Dzieci z zainteresowaniem słuchały opowieści oraz chętnie uczestniczyły w rozmowie i przygotowanych zabawach. . To było bardzo miłe i inspirujące spotkanie, które pokazało, że warto marzyć i rozwijać swoje pasje już od najmłodszych lat. Dziękujemy Józiowi za odwagę i wspaniale poprowadzone zajęcia!