17.08.2020 Podziękowanie

17 sierpnia 2020

Drodzy Rodzice! Kochane Dzieciaki!

Dziękuję Wam wszystkim za wspólnie przeżyty czas, dłuższy lub krótszy, za chwile radości oraz chwile zmagań i trudów. Dziękuję za Wasze zaufanie, Wasze dzielenie się sobą, Wasz trud włożony w tworzenie naszej wspólnoty przedszkolnej. Dziękuję za każde wsparcie, życzliwość i pomoc. Dziękuję za codzienne spotkania i rozmowy. Dziękuję za wspólną modlitwę na Mszach świętych i adoracjach oraz duchową łączność podczas codziennej modlitwy w domach rodzinnych. Dziękuję za Wasze świadectwo życia i dzielenie się Jezusem, w nie jednym przypadku były to dla mnie swoiste rekolekcje.

Tu na ziemi wszystko ma swój początek i koniec. Mamy te przysłowiowe 5 minut dla siebie. Z Woli Bożej dane mi było wykonać tu w Krakowie powierzone przez Pana zadanie. I wspólnie z Wami pracować na roli Bożej. Ufam, iż za łaską Bożą zasiane ziarno wyda obfity plon. Zamykam Was wszystkich w Najświętszym Sercu Jezusa i powierzam Bożemu Miłosierdziu oraz wstawiennictwu św. Jana Pawła II i wszystkich Krakowskich Świętych i Błogosławionych, z którymi wędrowaliśmy w minionym roku. Niech Sł. B. Matka Anna Kaworek oręduje za Wami u Pana, a św. Michał Archanioł chroni pod Swoimi skrzydłami i wspiera w walce ze złem.

Wyrazy wdzięczności kieruję również do Babć i Dziadków, których dano mi było poznać bliżej. Jesteście wspaniali i tak trzymajcie! Pamiętajcie, jesteście potrzebni waszym dzieciom i wnukom!

Kochane Dzieciaki!

Nie zapomnę waszych pięknych, czystych oczu, waszych uśmiechów i szczerych dziecięcych uścisków. Rośnijcie na mądrych i wartościowych ludzi. Słuchajcie rad waszych rodziców i dziadków oraz sióstr i pań w przedszkolu i szkole.

Wyrazy wdzięczności kieruję również do Sióstr i Pań – pracowników naszego przedszkola. Dziękuję Wam za współpracę, życzliwość i tworzenie zgranej ekipy.

Na ten nowy etap w naszym życiu niech nam wszystkim Pan błogosławi.

Dbajcie o siebie!

Kochani moi!

W Waszych intencjach zostaną odprawione Msze święte w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach:

– 8. X. 2020 o godz. 15:20

– 7. XI. 2020 o godz. 15:20

– 10. XII. 2020 o godz. 18:00

Ze swej strony proszę Was również o modlitwę i wsparcie w mojej nowej posłudze w Głogowie Małopolskim.

Szczęść Boże!