Msza św. dla dzieci – 27.09.2021

Podczas dzisiejszej Mszy Świętej w szczególny sposób modliliśmy się o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski w nowym roku szkolnym dla wszystkich naszych Przedszkolaków oraz ich rodzin.

W homilii ks. Marcin przybliżył naszym Przedszkolakom przypowieść o talentach. Próbował także, przy pomocy wagi, ciężarka i pierścionka pokazać ile taki biblijny talent ważył!

Najważniejsze w homilii było jednak to, że Dzieci nauczyły się, że każde z nich zostało obdarzone przez Boga talentem – dla jednych był to talent do rysowania,  dla innych talent do konstruowania wspaniałych budowli, a dla jeszcze innych śpiew.

W tym miejscu bardzo dziękujemy Alince i Faustynce z grupy Pszczółek za pięknie zaśpiewany psalm!