Uroczyste Zakończenie Przedszkola w grupie Pszczółek

W piątek, 25 czerwca, nasze Pszczółki uroczyście zakończyły przedszkole! Otrzymały z tej okazji pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Kilka dni wcześniej p. Kasia i p. Ania zaskoczyły Dzieci przygotowując im drobne “Pszczółkowe” niespodzianki! Nie mogło zabraknąć pamiątkowych zdjęć, miodu i pszczółkowych mydełek!

Aby uroczyście zakończyć rok przedszkolny i całą przedszkolną edukację Pszczółki z pomocą Pani Kasi przygotowały piękna Akademię dla Rodziców i wszystkich Pań z przedszkola. Nie obyło się bez łez wzruszenia!

Dzieci pokazały również czego się nauczyły w ciągu całego roku zajęć z Panią Iryną i Panem Aleksandrem.

Przed południem niespodziankę dla “Zerówki” przygotowały Słoneczka! Wspólnie z Siostrą Magdą i Panią Weroniką pożegnały Pszczółki wierszykami i piosenką!