Wielkanoc w Przedszkolu 2024

27 marca 2024

W środę, 27 marca, w naszym przedszkolu świętowaliśmy Wielkanoc. To zawsze wyjątkowy czas dla naszych Przedszkolaków! Wspólnie przygotowywały się do nich przez 40 dni Wielkiego Postu uczestnicząc w Drodze Krzyżowej w Kaplicy Sióstr.

Zakończeniem oczekiwania było wspólne przeżywanie Misterium Męki Pańskiej, które przygotowały dzieci z grupy Pszczółek i Słoneczek.

Bardzo dziękujemy p. Stasi, p. Klaudii oraz p. Magdalenie za przygotowanie inscenizacji.

Kiedy emocje trochę opadły rozpoczęliśmy świętowanie Wielkiej Nocy, jedząc wspólny wielkanocny obiad.

Wszystkim naszym Przedszkolakom i ich Rodzinom życzymy radosnego przeżywania Świąt Wielkiej Nocy!
Niech Zmartwychwstały Chrystus będzie Światłem, które wskazuje drogę, Nadzieją w trudnych chwilach i Mocą w codziennym życiu.
Niech napełni Wasze serca miłością, i obdarzy potrzebnymi Łaskami.